| camipopa a întrebat:

Acum câteva luni mi-am decolorat părul blond (câteva şuviţe) şi aş vrea să revin la culoarea parului natural (şaten) dar fără să folosesc vopsea. Stiţi cum aş putea reuşi? Dau fundiţă!

Răspuns Câştigător
| problematic a răspuns:

Daca l-ai decolorat, nu prea ai cum. Insa poti sa ti-l vopsesti natural. Asta pentru ca probabil ca ti-e frica de vopsele, ca ti l-ar arde. incearca cu extract de castane.

1 răspuns:
| pitica_6943 a răspuns:

Pai o tipa din scoala cu mine dar din alta clasa s-a vopsit si proful nu a lasat-o si a bagat capul in apa foarte fierbinte si s-a dus vopseaua (sincer nu stiu cum a rezistat ) nu stiu du-te la un coafor si intraba o coafeza mai priceputawinking