| DaciaRomania a întrebat:

Împletitura asta de păr e ok pentru 17 ani sau prea gen copilăroasa?

https://blog.vagaro.com/wp-content/uploads/2018/03/heidi -braids.png

Răspuns Câştigător
| Solann a răspuns:

E si pentru 40 de ani, si pentru 60. E de lungimea parului si nu de varsta.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ție îți place...ce mai contează?

| DeMicUnCălător a răspuns:

Nu-i chiar ce-a mai frumoasă impletitură

| timidu89 a răspuns:

Mie nu îmi place

| AdioTPU a răspuns:

Mie din contră mi se pare prea bătrânească. O coafura asemănătoare am văzut într-un film la o femeie de peste 50 de ani. Personal nu mi se pare cea mai buna alegere.

| Animeforlifee9921 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, nu e foarte frumoasa. Dar poti face si un coc ca sa arate mai bine