| Andreea50 a întrebat:

In cat timp iese o vopsea neagra fara amoniac aplicata pe un par saten inchis (natural, nevopsit)?

3 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Cam in 7 luni

| SteauaNordului a răspuns:

Dupa multe spalari ( aproximativ 6-7 luni ). poate iesi imediat cu un decapaj la salon sau daca iti dai cu apa oxigenata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am vopsit in urma cu 2 saptamani ( peste blond inchis natural). la fiecare spalare curgea vopseaua. azi doar ce mi-am spalat parul si. sunt uimita. negrul iese. am suvite blonde deja. cum naiba?