| camiitsu a întrebat:

In cele 3 saptamani de vacanta, facand exercitii pentru ingrosarea piciorului( genoflexiuni, aleragre usoara, fandari), o sa mi se ingroase piciorul?:*( fac aceste exercitii de 2 luni, dar in aceste 3 sapt vreau sa insist!:**

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Stiu ca ai pus multe intrebari pe tema asta dar daca tot nu e vad rezulate eu iti spun sa nu mai insisti pe metoda asta deoarece nu da rezultate prea bune. Mai bine mergi la sala, acolo au aparate speciale de forta si te vor juta mult mai mult.

| CrisDdf a răspuns:

Piciorul tau o sa se imgrase numai daca mananci stupid de mult, si nu o sa ti se ingroase numai piciorul, te asigur.In schimb o sa ti se dezvolte muschii piciorului, pe scurt "faci muschi " la picioare.O sa arati foarte bine.Dar nu o sa ti se ingroase deloc :*

| Smile2BHappy a răspuns:

O sa iti lucrezi muschii si in loc sa atarne pielea o sa ai muschii intariti. Dar si dupa ce s-a rezolvat mai trebuie sa lucrazi ca ti se inmoaie iar.

| NoOne18 a răspuns:

E foarte frumoas sa ai piciarele subtiri, se vede frumos mai ales pe tocuri.

| Lapusneanu a răspuns:

Insista draga mea,,, dar nu cred ca ai nevoie. lasa-l asa subtirel piciorusul ca e foarte frumos

| maxi12 a răspuns:

Daca faci exercitii din astea nu o sa ti se ingroase piciorul ci doar o sa faci muschi.