| alinaWalina a întrebat:

In curand este majoratul prietenului meu, cum sa ma imbrac? Si cum ar trebui sa fiu sa nu il fac de ras?
Ms
dau funda.

Răspuns Câştigător
| rrobyy a răspuns:

Incearca sa te imbraci intr-un mod mai simplu pentru ca asta atrage mai multe priviri decat ceva foarte "impodobit"...sau ceva in care tie iti place cel mai mult si te simti cel mai bine.
Mult noroc!

4 răspunsuri:
| andu_9113 a răspuns:

Ar trebui mai bine sa il intrebi pe el cum ar vrea sa fi imbracata. Daca iti iei o rochita poate nu ii convine si tot asa, cred ca o sa fie cel mai bine intrebandu'l.

| alexutzuuuu a răspuns:

Eu zic sa te imbraci simplu. Baietilor asta le place la o fata. O pereche de blugi draguti si o camasa alba sunt suficiente dupa parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbraca-te cu o rochie! Dar fara decolteu; te face sa pari o usoara!

| rrobyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Incearca sa te imbraci intr-un mod mai simplu pentru ca asta atrage mai multe priviri decat ceva foarte "impodobit"...sau ceva in care tie iti place cel mai mult si te simti cel mai bine.
Mult noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o ocazie speciala si la fel, tu trebuie sa fii speciala:X ia o pereche de colanti negri (sau gri) cu o bluzita lunga cu curea sau simpla.se poarta maro sau depinde ce culoare te prinde pe tine! cizmultite sau botine si ceva accesorii:cercei.bratari etc. machiajul simplu si shic...putin fond de ten sau chiar deloc luciu de buze creion si rimel si fard de pleoape asortat doar daca vrei. Distractie placuta! pa-pa. funda?:*