| crizantema a întrebat:

In februarie trebuie sa ma duc la o nunta undeva intr-o zona de munte. Voi fi domnisoara de onoare si va trebui sa port rochie...sad. Problema mea e cu ce o sa ma incalt, va trebui sa port ceva cu tocuri...sad. Astept sfaturi practice si care sa nu ma lase leftera de tot, sfaturi atat pentru rochie cat si pentru papuci. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Anaaaaa a răspuns:

Pai. nu iti lua papuci! mai bine o pereche de pantofi negri cu toc inalt si o rochita neagra stramta si scurta, iar pe deasupra poti ai putea sa iti iei un bolero alb.big grin acum, depinde si de felul in care arati.big grin eu una asta as cam alege.winking

6 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Dac vrei ceva nu prea scump cauta in magazinele: mango, zara, h&m etc acolo vei gasi cu siguranta pantofi frumosi si ieftini cat despre rochie acelasi lucru, in mango poti gasi o multime de modele numai bune de mers la nunta. daca totusi vrei ceva mai speciale cauta in magazinele speciale cu rochii pentru nunti.

| Anaaaaa a răspuns:

Stii. ca domnisoare de onoare. nu iti poti lua cam nimic altceva in afara de rochie cu pantofi. daca nu iti place alb-negru, incearca negru-siclam. ia-ti o rochie siclam. iat ceanta, pantofii si boleroul negre.big grin.

Răspuns utilizator avertizat
| LiLlYAnNe a răspuns:

Salut! Uite ce am eu:
http://www.papucei.ro/incaltaminte
Cred c nu am fost de mare ajutor, dar am cautat.:d

| crizantema explică:

Nu e bine, nu ati inteles, ma intereseaza ce fel de rochii sau papuci: scurte, lungi; cu toc cui, cizme de lac sau botine...cum le asortez ce culoare, din astea, eu nu port mai niciodata rochii sau pantofi ...nu le am cu treburile astea. La asta ma refer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, crizantema, trebuie se te incalti intr-o pereche de papuci cu putin toc. Vreo, 2 cm.