| GabriellaGlamour a întrebat:

Incepe scoala...sad
Anul asta sunt cls a9a, ceea ce inseamna colegi noi. Cu ce sa ma imbrac?
Voi ce o sa purtati in prima zi de scoala? Apropo, cel mai mult ma intereseaza ce incaltaminte o sa purtati pentru. ca eu merg abia maine sa imi mai cumpar si vreau sa stiu ce se poarta. happy

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu vad de ce atata tam-tam. Ia pur si simplu o bluza draguta cu o pereche de jeans si in picioare niste balerini/ghetute cu tenta eleganta si accesorii asortate.

| D3eaa a răspuns:

Nu conteaza cu te imbraci, crede-ma. Imbraca-te normal. Din proprie experienta iti spun : NU O SA ISI AMINTEASCA NIMENI CUM AI FOST IMBRACATA IN PRIMA ZI DE SCOALA. Sa-ti dau un exemplu daca o persoana ar fi hip-hop -erita si ai avea cum sa o imbraci intr-o camasa cu fusta, gen office ( no, no, never ).Un singur sfat iti dau incearca sa ai o tenta de eleganta, daca e genul tau bineinteles. Succes la scoala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu o să îi pese nimănui de cum ești tu îmbrăcată. poartă ce vrei. dar, în prima zi ar fi ok să porți totuși o cămașă.

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Si eu trec in clasa a 9 a
Eu ma voi imbraca in uniforma pentru a face o impresie buna de elev silitor
Cat despre pantofi ia-ti o pereche de balerini sau tenisi(se pot potrivi cu o pereche de blugi si o bluza alba larguta)