| pactcudiavolita a întrebat:

Intrebare pentru >baieti: Ce vi se pare cel mai urat la o >fatathinking:? Atat fizic cat si moraltongue

5 răspunsuri:
| Cristea a răspuns:

Conteaza si fizionomia dar partea morala. urasc tipele "bune" care umbla numa cu cioroi care au BMW sau Mertzan. ewww

| bubu1224 a răspuns:

Sa vorbeasca uratsadmi se pare cel mai urat lucru la o fata

| kolcov a răspuns:

Mi-se pare cel mai urat la o fata fizic sa fie murdara si sa miroasa urat, iar moral sa injure. sa fie nesimtita, si sa fie tarfulitzahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa aiba vreo 8 dinti crescuti aiurea si cand zambeste sa te sperie
sau sa fie ceva gen nikita(aia grasa care boxeaza)

| cobi a răspuns:

Nuuj...sa fie fie tunsa ff scurt!