| iubiduby a întrebat:

Care vi se pare cel mai urat defect fizic la o fata?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Faptul ca nu se ingrijeste.Nimeni nu zice sa arati ca scoasa din reviste dar nici sa intoarca lumea nasul cand treci

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Unghiile ne ingrijite...:p

| anyska a răspuns:

Fiecare fata e frumoasa in felul ei. Si nu exista defecte urate laughing)

| geograful a răspuns:

Dintii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam toate se pot corecta sau ameliora, nu neaparat prin operatie chirurgicala, asa ca raspunsul la intrebarea ta este greu de dat, trebuie relativizat orice defect iar oamenii care te inconjoara trebuie sa "relativizeze"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cocoasa, daca e cocosata

| velo a răspuns:

Sunt mai multe... dar parerea mea e dinti. o fata, domnisoara, doamna trebuie sa aiba o dantura cat de cat buna fara lipsuritonguetongue