| divinuu a întrebat:

Pentru baieti: Intrebare pentru baieti: Care ar fi lucrurile pe care nu le-ati suporta la o fata? Fizic ma refer

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa nu aiba silicoane( sau sani naturali foarte mari ) sau buze pline de botox. Eu ma uit inainte de toate de la gat in sus. Daca vad o fata urata nu ma intereseaza restul. Zambetul si privirea conteaza mult. Nu vreau o fata cu nasul mare sau o fata care cand zambeste sau ma priveste intens nu mi se pare senzuala. Nu sunt genul care sa spuna ca merge cu punga pe cap. Si sa fie ingrijita. Cel mai mult conteaza coafura. Vreau un par curat mereu si plin de volum. Si unghii curate.

| anka a răspuns:

Sa fie jegoasa, sa fie mitocana, sa fie nesimtita, sa fie plina de fite, sa nu-si cunoasca lungul nasului si daca imi mai amintesc iti mai spun happy.

| George1510 a răspuns:

Silicoanele...in rest orice big grin

| AlexSala a răspuns:

Inaltimea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie jegoasa si cu nasu mare