| Andra_8213 a întrebat:

mai intai zic ceva daca aveti raspunsuri impertinente mai bine nu mai raspundeti, deci sa trec la intrebare, vreau sa imi fac gaura acasa de piercing in spranceana sau in buza, ce pasi trebuie sa urmez in asa fel sa nu ma doara asa de tare.

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Presupun ca vrei sa economisesti banii pe care i-ai da la un salon specializat. Gandeste-te, mai bine, cam cat te-ar costa tratamentul in cazul vreunei infectii. Deci, daca tii neaparat sa ai un piercing, mai bine du-te sa ti-l faca cineva care CHIAR se pricepe.

1 răspuns:
| Thunderstruck a răspuns:

Iti recomand sa nu te mutilezi singura, cine stie ce doamne fereste mai iese...
si ziceai ca nu vrei raspunsuri impertinente:NU SE POATE SINGUR!