| Norocknolife a întrebat:

Heihappy. Am 15 ani si as vrea sa`mi bag piercing in spranceana cum sa fac sa nu ma doara pentru ca vreau sa-l bag eu singurabig grin.Care sunt riscurile? Doare? Dau fundita celui care ma ajuta cel mai binepuppy dog eyes.Mersii:*

Răspuns Câştigător
| Răspuns_9097 a răspuns:

Poate o să fie infectată zona aia.Aşa că dacă chiar îţi doreşti, du-te la cineva specializat în treaba asta.

Baftăbatting eyelashes

2 răspunsuri:
| Norocknolife explică:

Stiu m`am gandit la asta dar stau departe de oras asa ca ajung cam greu la saloane cunosc persoane care si-au facut singuri si nu au nimic happy

| loserkidz111 a răspuns:

Decat sa ti.l faci singura mai bine nu ti.l faci. vorbeste cu parintii tai sa te duca la un salon profesional si sa fie atenti ca acul, cercelul si toate materioalele sa fie sterilizate, curatate. nu il face singura pentru ca ai riscul sa ti se infecteze sau si mai rau sa iti atingi un nerv.am vazut cazuri de fete paralizate din cauza un piercing in URECHIE. nu ai ce sa faci sa nu te doara. doar sa strangi din dinti si intr.o secunda hop uite piercingul thinking