| Norocknolife a întrebat:

Heihappy. Am mai intrebat o data dar numai o persoana m`a ajutatsad. Am 15 ani si as vrea sa`mi bag piercing in spranceana cum sa fac sa nu ma doara pentru ca vreau sa-l bag eu singura, am auzit ca daca pun gheatsa amortseste\m/big grin.Care sunt riscurile? Doare? Dau fundita celui care ma ajuta cel mai bine[mult]puppy dog eyes.Mersii:*.

Răspuns Câştigător
| Ioana_7517 a răspuns:

De ce vrei sa ti-l pui singur?

4 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

NU ti-l da singura pentru ca sunt prea multe riscuri
cel putin roaga pe cineva care stie si care a mai facut

| Norocknolife explică:

Pentru ca stau departe de oras si parintsii nu`mi dau bani, ma lasa sa`mi pun dar mi-au zis ca nu`mi dau bani pentru "tampenii" straight face

| Norocknolife explică:

Ms mult :*