| big_8064 a întrebat:

Intrebare pentru fetebig grine unde va cumparati voi machiajurile, cosmeticele? MsMskiss

Răspuns Câştigător
| fefenaș a răspuns:

De la Avon si de la Oriflame. Consider ca astea sunt cele mai bune. Intr-adevar mai scumpe...dar macar sti ca sunt foarte bune.

4 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Buna
fond de ten loreal
rimel avon/max factor
blush sephora
farduri maibelline

| KaterinaPetrova a răspuns:

Eu de la avon dar nu sunt asa bune

poti incerca elf,yves rocher, sephora, maybelline

| jdbsg a răspuns:

Avon si Oriflame insa sunt f. multumita de cele de la Oriflame

| Maria9666 a răspuns:

Din mall, acolo gasesti tot ce vrei: L'oreal, Rimmel London si multe altele. si de la avon sau oriflame, depinde de ce consider ca e mai bun big grin