| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a întrebat:

Intrebare pentru fetebig grine unde va cumparati voi machiajurile, cosmeticele?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

De la Avon si de la Oriflamelove struck Consider ca astea sunt cele mai bunebig grin Intradevar mai scumpe... dar macar sti ca sunt bunebig grin
Mai nou am inceput sa folosesc si produse de la Farmasi big grin

5 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

De la farmacie!

| Ana-Maria94 a răspuns:

Mai mult de la Avon, dar si de la magazinele care se acupa numa cu cosmetice, machiaje adica acelea di mall-uri.

| SuperGirl8 a răspuns:

Clar avOn'love struck Mai sunt si magazinele din mall.care au doar cosmetice. Dar avon'ul nr 1'batting eyelashes

| jumbO a răspuns:

De la Avon! love struck f0arte buna marca. 1oooooooooo de produse am si sunt multumita happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la AVON si Loreal.

P. S:Corect este "machiajele" happy.