| 312 a întrebat:

Intrebare pentru fete.Preferati un barbat cu abdomenul plat sau patratele? Si la subrat sa fie chel sau sa se vada ca se rade? Adica nu stuf, cum e si barba.

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Pai atata timp cat eu am patratele( bine nu foarte evidente ca doar sunt fata dar am) am pretentia ca si el sa aiba.
Si la subrat nu am preferninte doar sa nu fie tufa la subrat.

| BiuL a răspuns:

Sincer nu ma deranjeaza nici daca are un pic de burtica, insa evident patratele sunt de preferat. La subrat sa fie epilat neaparat.

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Pai abdomen plat, substrat chel cam asta cred eu!

| Kasia a răspuns:

Patratele
chel laughing