| beyonce99 a întrebat:

Eu am abdomenul plat dar as vrea sa stiu cum as putea face niste "patratele"!

9 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Le desenezi cu marcarul.

| tofanlucian12 a răspuns:

Facand abdomene

| pitik36 a răspuns:

Poti sa mergi la sala sau sa faci abdomene si tractiuni acasa, totusi o sa dureze un timp.Depinde cat poti sa faci pe zi. Bafta!winking

| beyonce99 explică (pentru pitik36):

Cam cate abdomene pe zi?>

| pitik36 a răspuns:

Cate poti eu fac 50 dimineata si 50 seara cred ca este de ajuns dar daca tu poti mai mult este mai bine dar trebui sa faci zilnic.

| pitik36 a răspuns:

Poti sa faci si flotari sper sa te ajute.

| Agentuloo7 a răspuns:

Salut, Baieti au dreptate numai ca "abdomene" nu este suficient, Trebuie sa faci niste exercitii mai complexe de exemplu: un exercitiu trebuie sa il faci timp de 30sec fara oprire... dupa care sa continui cu un alt exercitiu fara a face pauza.
Uite aici un link cu 8 minute de exercitii, daca faci asta in fiecare zi eu garantez ca in 2-3 saptamani vei observa diferenta.
Sper ca am fost de folos. SUCCES!