| Kevin1975 a întrebat:

La barbati frizura poate schimba aspectul maxilarului? Eu din pacate am mostenit un maxilar ca al mamei, mare si rotund, dar de cand eram mic mi l am dorit pe a lui tata, proeminent si masculin. deci macar prin freza ii pot face ceva? In unele oglinzi pare ca il am si eu masculin, in altele nu. acum nici nu stiu ce sa mai cred

1 răspuns:
| DansSportiv a răspuns:

Barba si forma in care e rasa poate crea senzatia de un maxilar mai masculin. Sfatul meu e sa te accepti asa cum ești. Vei gasi pe cineva care sa te iubeasca, mai intai pentru sufletul tau si apoi pentru aspect. Nu iti pierde increderea in tine stiu ca traim într-o societate in care accentul se pune foarte tare pe aspect dar crede-mă ca maxilarul mai masculin sau mai rotund nu o sa te faca un om mai bun. Faptele vorbesc despre persoana. Mult succes!