| sym0nyck a întrebat:

La ce preturi sunt lentilele de contact, cele pentru schimbarea culorii ochiului nu de vedere?

5 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

De la 100 de ron in sus.

| andreutz a răspuns:

In functie de gradul de utilizare...sunt cele care pot fi folosite de 30 de ori, care sunt ceva mai scumpe...parca 190 ron...

| hugin a răspuns:

160 ron si pot fi folosite 30 zile daca le scoti noaptea sau 15 zile daca le lasi si peste noapte.

| nicolbutnaru a răspuns:

Intre 1.000 si 3.000 de lei, sunt lentilele de contact bune, cu utilizare indelungata si pentru schimbarea culorii irisului.

| Andrei_6051 a răspuns:

Symonyck, eu iti recomand ceva natural, vezi mai multe pe www.renuntalaochelari.com