| Costea_Andra_1995 a întrebat:

La scoala am chestia aia cu Secret Santa si mie mi-a picat prietena mea cea mai buna si nu stiu ce sa ii fac cadou. Are 12 ani btw.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca nu stii tu ce vrea cea mai buna prietena de unde sa stim noi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici celei mai bune prietene nu stii ce sa ii iei? se presupune ca ar trebui sa stii mai multe despre ea decat oricine altcineva.
un lantisor,o bratara,tricouri, perne cu bff
daca se machiaza ii poti lua un ruj, rimel, farduri, eyeliner
o sticluta cu parfum
daca ii place o trupa anume sau un cantaret/cantareata ii poti face o surpriza si sa ii iei un poster(sau tricou in cazul in care gasesti) cu acestea
ciocolata sau bomboane
sper ca am fost de ajutor
o zi frum

| MariaLarissa a răspuns:

Un lantisor cu bff

| Rachelli_Alex_1976 a răspuns:

O cutie cu baomboane.
Un carnetel daca ii place sa scrie sau o carte.
Farduri.
Jucarii daca ii plac.
Fructe de sezon.
Sper ca te-am ajutat
Imi dai funda?