| anonim_4396 a întrebat:

Laura Vass e moarta? Daca da, cum a murit si unde e inmormantata?

Răspuns Câştigător
| MihaiA a răspuns:

Nu este moarta. Exista cateva zvonuri despre ea cum ca s-ar fi culcat cu Dan Bursuc si de aceea nu mai canta.

647 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este moarta pentru ca sau auzit zvonuri ca nevasta lui salam a chelito si ca sa nu mai auda nimeni de ea s-a dus in londra stiu asta pentru ca sunt o fana mare ai ei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu nu e moarta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar nu stiu cum sa raspund la aceasta intrebare verisoarele mele spun ca a murit dupa un accident cu masina alti spun ca din cauza lui Dan Bursuc pentru ca exista zvonuri ca sa fi culcat cu el, iar altii spun ca au luat o simpla pauza chiar nu mai stiu ce sa mai cred.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e adevarat si nici nu s`a kulkat k bursucwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-a bhat bhat cu bursuc si l-a prins fumeia si a raso pe chelie asta e adevaru chiar daca nu credeti nu cred ca o sa mai cante k o rade iar aia in cap

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca este moarta deoarece nu a mai aparut deloc la tv sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca este moarta deoarece nu a mai aparut deloc la tv sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am auzit k a avut accident si a ramas cheala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am auzit ca a avut cancer si de aia a muri.pacat dec ea ca era foarte tanara si avea o voce extrordinara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai da-mi sa vad cum a murit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bah deci ma enervati x-( c thot atatha nu e moarta de acum daca nu mai canta nu inseamna k a murit e plecatha in Canadawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am auzit ca laura vas a avut un accident si a murit e adevarat?
atunci dice nu mai canta la taraf?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Laura vas nu este moarta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spunetemisi mie cum a murit si cind ca ea este preferata mea ma gasiti pe saitul faces.md sunt inregistrata E_L_E_C_T_R_A

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In italia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce face laura vass acum?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chear a muri t laura vass

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt la curent cu ce se petrece

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca nu este moarta
cum sa fie moarta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E moarta odata ce nu mai canta si mi-ar placea sa nu fie adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E moarta de anul trecut in judetul vaslui a intrat cu scuterul sub un tir 37 tone.Nu stiu unde e inmormantata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buey nu este adv Laura Vass nu este moarta! Lasatzi vrajeala! Astia care sunt de partea mea si stiti ceva adv de Laura anuntatzi.ma sh pe mine.Deny
_zuza_nebuna tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa se zice mai dar na eu nu as vrea sa fie adevarat are o voce de miliarde.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da...oh go on nu cred ca este moarta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma ce naiba? e moarta sau nu?
uni zic ca da, uni zic ca nu
nici nu stiu ce sa cred

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu... dar vreau sa aflu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si-a schimbat identitatea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e moarta... pentru ca dacaa ea moarta era difuzata inmormantarea ei la tv ...asa ca nu intrati in panika k nu are cum sa fie moarta...winkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este in alta tara desteptilor