| anonim_4396 a întrebat:

Laura Vass e moarta? Daca da, cum a murit si unde e inmormantata?

Răspuns Câştigător
| MihaiA a răspuns:

Nu este moarta. Exista cateva zvonuri despre ea cum ca s-ar fi culcat cu Dan Bursuc si de aceea nu mai canta.

648 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu nici eu dar cand si unde a murit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cred ca sunt doar zvonuri nu cred ca este inmormantata asa ca ultima melodie a facut-o pe 4 5 2009

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi eu unu' zic ca nu e moarta, sau cine stie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Laura Vass cea mai tare dintre toti manelisti si Baby minune ei2 sunt viitoru dacaa mai apare Laura Vass

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca e moarta nu merita ea asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar daca era muarta nu mai gaseam informatii despre ea. puate ca nu mai vrea ca sa cante si lumea spune ca este muarta
idul meu este: rappy_28

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e moarta e plecat in anglia... o sa revina ceva mai trziu in tara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se spune ca e moarta in italia. a avut accident cu masina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Laura vass nu e moarta ea se pregateste si face melodi noi, si cand va aparea o sa vedeti voi semnat MIHAELA cea mai mare atmiratoare a LAUREI VASS aidi mihaela_997@yahoo.com sa ma contactati stiu foarte multe despre LAURA VASS si COPILUL DE AUR SI PENTRU CULTURA VOASTRA GENERALA LAURA VASS nu s-a culcat cu bursuc ascultatima pe mine o cunosc mai bine ca orcine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde se zvoneste acceasta prostie intrati pe id ul asta :deea_adriana2009 si va voi spune ce s-a intamplat cu laura pentru ca sunt prietena ei ...si nu mai zvoniti prostiile astea...::

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nu cred ca laura vass ar fi moarta... oriunde ar fi, eu ii urez numai bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este adevarat ca a murit laura vass

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu. se aude niste zvonuri cum ia ari fi muarta. ca a murit intr-un accident de masina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca e moarta.sunt doar niste zvonuri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper sa nu fie moarta. Vocea ei este atat de minunata si de frumoasa! La fel este si ea. Este cantareata mea preferata. Daca nu este moarta as vrea sa cante din nou pe TarafTV alaturi de ceilalti manelisti dar mai ales de Sorin Copilul de aur.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. a fost omorata de catre femeaia lui dan barsuc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este moarta, toti vorbesc dar nu este adevarat, ea traieste si isi duce o viata, linistita.cu respect bobo din vulkan-hd

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu a murit e doar un zvon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A avut accident de masina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e moarta ca a aparut la televizor de anul nou... ce va tot framantati atat? e prin franta ...ca atunci ea canta de la paris... lasati fata in pace, sa faca ce vrea cu viata ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Io n cred ca e moarta k daca era ceva sar fi aflat.eu asa cred. a fost impreuna q copilul de aur si ar fi dat la tv pentru ca copilul de aur este vedeta.eu n cred.asteas minciuni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este moarta! Poate vrea sa-si intemeieze o familie si de aceea nu mai cinta. De ce trebuie sa va bagati in viata alora mereu? Nu am inteles nici odata. Ii sunt fana si daca ar fi murit, foamne fereste, ar fi anuntat la stiri sau in ziare. Pentru ca este un mare talent.Nu-i logic?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e moarta nu are cum nu se poate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A murit intr-un accident cu masina in timp ce venea ce se ducea acasa la familia ei
pacat ca evea si mai are vocea minunata unele persoane o mai tin minte altele au uitato dar eu stiu ca nu o voi uita niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu a murit mah... daca murea arata la TV inmormantarea... Dan Bursuc a dat-o afara pentru ca s-a culcat cu unul din Dobreni si i-a zis ca nu are ce cauta o Curva in echipa lui... DAR NU A MURIT

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu a murit numai scoateti tot felul de porcarii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este probabil sa se fie sinucisa...am auzit ca s-a spanzurat...probabil pentru copilul de aur, pentru ca a parasito pentru denisa...mah,sincer eu cred ca si-a luat o pauza si a plect in strainatate. sper sa se afle adevarul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Laura stoican a faku accident de masina.laura vass traieste...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca da a murit