| anonim_4396 a întrebat:

Laura Vass e moarta? Daca da, cum a murit si unde e inmormantata?

Răspuns Câştigător
| MihaiA a răspuns:

Nu este moarta. Exista cateva zvonuri despre ea cum ca s-ar fi culcat cu Dan Bursuc si de aceea nu mai canta.

648 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Laura vass nu a murit.happy nu mai canta din cauza sotiei lui bursuc. deoarece a prins'o cu el in pat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e moarta.Cine spune? Poate nu mai vrea sa mai cante.La asta nu v-ati gandit?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta vreau sa aflu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred q e moarta... dar nu am mai vazut. o

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Laura vass nu e moarta...sunt doar zvonuri...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Laura vass a murit am vazut intr-o revista

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Condoleantse...era bunawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Terminati cu minciunile astea ca laura vass nu a murit in inciu accident. vorbeste lumea sa nu adoarma... lumea asta din ziua de azi. fel si fel de oameni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu cred ca ea a murit.mai ales intr-un accident de masina. ce stupid. poate a plecat in alta tara si voi credeti ca a murit.ha ha

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca e moarta...eu zic ca e plecata pe undeva prin strainatate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate eu cred ca a murit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu cred ca e moarta ci a luat o pauza de cantat pentru ca cica a prinso nevasta lui bursuc in pat k el si ar fi tunso cheala da nu are km sa fie moarta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Laura Vass e moarta? Daca da, cum a murit si unde e inmormantata?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

May copy eu cared k e morta k daca traya era pe acolooooo (asa ca inchide k te sun eu)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este moarta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum a murit laura vass?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am vazut-o pe Laura Vass in valceawinking Cred ca este la vreo cunostiinta sau ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A murit laura vass?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E vie traieste in dorohoi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Laura vass nu-i moarta traieste pentru ca a scos o melodie noua cu denisa melodia se nu meste denisa si laura vass=iubire draga deci nu mai mintit asa de mult ca e moarta acum o saptamana s-a dus copilu de aur la ea sa o ceara in casatorie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Laura Vass e moarta? Daca da, cum a murit si unde e inmormantata?crying nu stiu pacat daca da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand a murit? trebuie sa scrie in presa.era clar ca era p prima pagina de ziar ce naibi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Laura vass traiestewinking! add ionut_mafia61 mai multe detaliiwinking!happy salut :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e moarta, ata o stiu sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Laura vass a murit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e moarta face si ei din astea care nare ce spune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da laura vass a murit dar nu stiu unde e inmormantata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E vrajeala... daca era moarta aparea la stirii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suntetzi varza ma laughing)))) 2pac e mort? m. j. oare a murit? eu zic k i.au rapit extraterestri laughing) s. a zis ceva la televizor? cum sa zis d sotia lui salam? vorbitzi si voi asa numa