| MalinaH a întrebat:

M-am bronzat,in locuri mici,cam aiurea, nu prea tare, dar arata urat. Stiti ceva care sa,, stearga" bronzul? Sa fie puternic.

Răspuns Câştigător
| nomoretears1111 a răspuns:

Zeama de lamaie este foarte eficienta. Foloseste un tampon de vata sau un disc demachiant pe care il imbibi cu zeama de lamaie si sterge locurile pe care vrei sa le mai decolorezi. Nu freca apasat, nu vrei sa iti iriti pielea, insa insista. Numai bine! happy

3 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Bronzul nu se ''sterge''.eu cand ma bronzez vara imi ramane bronzul toata iarna.te pui la soare ca sa te bronzezi uniform, si folosesti protectie solara

| AlexxaX a răspuns:

Poti incerca un autobronzant de aceeasi nunata cu bronzul curent. Daca nu vrei sa te bronzezi deloc ai putea sa folosesti o crema de aia cu pigmenti care e de aceeasi culoare cu pielea ta naturala si sa acoperi zonele. Sau poti sa le acoperi cu hainele. Daca acele "locuri mici" sunt fata atunci acopera-te cu foarte putin fond de ten

| crinamaria92 a răspuns:

Du-te cateva sedinte la solar si o sa ai un bronz uniformhappy