| Puffulets a întrebat:

Am fost la piscina si m-am bronzat pe fata. Mi-au iesit niste basicute mici cu apa si nu stiu ce sa le fac se vad urat tare.sad

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vorbim de arsuri solare, mergi la farmacie și cere o cremă pentru asta!
Pa, pa.

| Darkness13 a răspuns:

Cum a zis Diana, iaurtul este bun. Dupa parerea mea, poti sa te dai si cu miere pe fata sa stai asa vreo 10-15 minute apoi sa te clatesti. happy Este foarte buna!

| Jasonn99 a răspuns:

Cel mai bine sa le lasi in pace o zi sau doua, sa nu ramai cu semne.Ti s-a ars piele.Nu este nimic grav.

| ultr4nima a răspuns:

Cred ca stai prea mult la soare sau in apa...

| Diana782 a răspuns:

Probabil ca te-ai ars.Eu cand ma ard sau ma irit ma dau cu iaurt...este foarte bun.P.S: orice iaurt