| anonim_4396 a întrebat:

M-am epilat pe maini [ sunt baiat ] si am 15 ani... Pur si simplu nu suport parul de pe maini, ma enerveaza si m-am epilat. Acum am o intrebare... Este vreo problema? Pe voi fetele va deranjeaza baietii epilati pe maini? Oare ce as putea sa ii spun mamei mele, cred ca daca aude va inebuni thinking

6 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Daa angry cum dracul un baiat fara parangryangryangryX aoleu fa`i ceva sa creasca odata... prietenu` meu vroia sa si`l ea dupa picioare si i-am facut circhee hee ai grija ca nu te mai plac fetele dupa aia... succes la agatat:*:*: big grin

| iulia_9095 a răspuns:

Mie mi se pare in regula,asta inseamna ca esti un baiat ingrijit si iti pasa de cum arati,dar sa ai grija cu ce te epilezi sa nu-ti creasca mai rau dupa aceea,eu zic ca mama ta n-are de ce sa te certe,este corpul tau pana la urma si faci ce vrei cu el, si daca tie asta iti place nu ii baga in seama pe cei care rad sau fac misto, sunt niste prosti hidosi(fara suparare)ar trebui ca toti baietii sa aiba mai multa grija de cum arata!

| OrangeJuice a răspuns:

Iti sugerez sa nu te mai epilezi.E prea femenin pentru un baiat.

| Anon123 a răspuns:

Pai fetele nu se uita la parul de pe picioare sau de pe maini...
Insa unii baieti epilati pe maini sau pe picioare pot fi judecati gresit de unii oameni considerandu-i gay.
Nu e bine sa te epilezi pentru ca ai doar 15 ani iar pe urma cu cat te epilezi mai des cu atat o sa iti creasca parul si mai des...
Deci daca nu vrei sa ai par mai mare decat il ai acum(sa arati ca o maimuta), NU te mai epila.
Pussi :*

| קคקยรђเςค a răspuns:

Eu nu suport baietiiii cu par pe maini, picioare etc... explica-i mamei tale situatia ...acum nu te poate obliga sa stai paros ca animalelelaughing

| Seby911 a răspuns:

Ahahaha,faza imi aduce aminte de mine acum 3 ani cand aveam tot 15 ani,doar ca eu am fost la locul nepotrivit in momentul nepotrivit,mai exact in spatele unui avion cu reactie care tocmai pornea si sa imi protejez fata mi-am pus mana,noroc am avut ac nu m-am ars,mai putin noroc a avut parul meu totusi lol,mi-am cam pierdut parul pe mana si piciorul drept si pe partea stanga nu puteam sta cu el ca aratam ca un nebun asa ca l-am ras si pe ala laughing ma rog ala de pe maini (minune) n-a mai crescut asa carliontat,ca a crescut drept, si pe picioare a crescut iar mai putin carliontat dar parca e mai mult, sau am eu impresia.concluzia e ca parca asa mai drept arata mai bine xD