| geeeorgiannaaa a întrebat:

M-am gandit sa incerc niste produse de la the ordinary, la roche posay sau Nario Badescu. Tin sa mentionez ca am tenul mixt spre gras si imi apar acnee pe frunte, uneori imi mai apar si in zona gurii si mai mult apar inainte de menstruație. Faza e ca mai am si niste brobonele pe frunte sau nu stiu cum sa le spun si vreau sa am un ten perfect. Vreau sa imi iau de la the ordinary acel peeling mask, cel rosu, insa am auzit ca iti poate arde fata daca nu ai mai folosit acizi si ma tem oarecum sa il cumpar. Mi-ati putea da niste recomandări de produse bune pentru acnee?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pentru acnee te duci tu frumușel la dermatolog, nu iei de capu tău

| Donsavas a răspuns:

Întrebi un dermatolog, aceea e o boala si se trateaza medical.