| bkmad a întrebat:

M-am vopsit acum 2 zile la salon un roscat dintr-un saten cu suvite portocalii nereusite. Nu-mi place cum a iesit si nu imi sta foarte bine cu culoarea asta. Intrebarea este : Peste cat timp voi putea sa ma vopsesc din nou?

3 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Cam dupa 2 luni.sau te poti decolora dar nu cred ca vrei.sa stii ca roscatul este o culoare frumoasa care se poarta vara astabatting eyelashes pana la urma cine te place te place asa cum esti.eu cred ca iti sta foarte bine:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

6 luni. Asta e termenul. Daca te vopsesti mai devreme nu se prinde si mai dai si bani degeaba. Daca totusi nu suporti, incearca cu un nuantator. Nu dauneaza parului! Succes! :*

| bkmad explică:

mersi si asa e ai dreptate :*:*