| Andrei199114 a întrebat:

Ma consider urat...ce as putea face sa schimb acest lucru?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea... sa nu te mai uiti in oglinda, de exemplu happy

| missfatadelatara a răspuns:

Sa te faci frumos.

Să-ți acoperi fata cu un breton lung și plete.

| CristinaDeux a răspuns:

Sa vezi lucrurile frumoase. Poate ai un par frumos, ochi frumosi, buze frumoase, gene lungi, sprancene frumos conturate, poate esti inalt sau ai o structura mai impunatoare. De cele mai multe ori, caracterul este cel mai frumos lucru la o persoana. Degeaba esti frumos, daca atunci cand deschizi gura ma faci sa plec de langa tine ( pentru ca ma faci de rusine, nu din alt motiv ha ha ).
Sfat: Sala de sport te poate ajuta!

| Mariana_Costin_1999 a răspuns:

He he a zis cineva ca suntem perfecti?
Fiecare are calitatile lui.Hei te mai invat ceva, sau poti sa il iei ca pe un sfat.Fii bun si curajos ca o sa fie bine.Cu cat esti mai rau cu atat esti mai urat si te consideri si tu.
Privete lucrurile alt fel, uitate in interiorul tau, ce vezi un suflet bun!
Ce mai vezi un caracter bine dezvoltat.