| Kamakara a întrebat:

Ma duc la petrecerea unei colege, si nu stiu ce sa port.Am 14 ani, stilul meu e vintage...deci fara chestii neon si d'astea.Va rog frumishappy. Merci

4 răspunsuri:
| Irena97 a răspuns:

As alege o bluza cu volane sau cu maneca clopot.Accesoriile sunt cele mai importante ca sa marchezi vintage-ul. Un medalion la gat cu pandantiv mare din argint sau gen argint cu piatra colorata. Cercei asortati sau deloc, o panglica pe cap daca ai parul lung si eventual o curea mai lata, daca nu te incarci prea mult. happy

| Ann17 a răspuns:

Poti sa te imbraci comod si in acelasi timp si elegant. Poti sa porti niste blugi mai deschisi la culoare (gri deschis, galbeni, roz deschis, etc) si o bluza simpla cu putin decolteu si la gat cu 3 sau patru nasturi(de forma) si peste un lantisor simplu cu o bufnita(sunt cele mai purtate momentan) si un inel frumos si micut.
Parul ti-l poti face cu placa sau daca ul ai intins poti sa ti-l faci creponat tot cu placa sau daca nu ai de creponat poti sa iti faci codite sau ondulat.
Sper ca te-am ajutat. Fundaaapuppy dog eyes

| SweetBoy2000 a răspuns:

Du-te la H&M si cumpara rochia asta:
http://www.hm.com/ro/product/05647?article=05647-B