| CatalinCR7 a întrebat:

Ma spal in fiecare zi pe dinti si nu`i am chiar asa albi cum as vrea sa-i am ce remedii pot folosi pentru o albire cat mai naturala astept raspuns va multumesc :*

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Daca ai in casa bicarbonat de sodiu alimentar, inmoaie periuta in apa si pune bicarbonat.Periaza bine dinti, dupa care pui pasta de dinti si continui periajul.Clatesti bine gura cu apa si in cateva zile o sa ramai surprins ce dinti albivei avea!

3 răspunsuri:
| chels95 a răspuns:

Incearca Pearl Drops Hollywood smile. Cand te vei spala cu ea iti va albi dintii considerabil si dupa ce nu te vei mai spala cu ea vor ramane mai albi ca inainte. Asta daca nu fumezi sau bei cafea.

| Cosmin_4197 a răspuns:

Iti spun din experienta ca ce iti recomanda Oana nu face decat mai rau dintilor.Albirea dintilor cu pasta slabeste smaltul si mareste sensibilitatea.Iti recomand sa iti faci un detrartraj al dintilor.

| Oana_7262 a răspuns:

Buna! Incearca Colgate max white one! Eu am incercat si dupa o saptama de folosire am observat o schimbare in spre bine! Eu iti recomand sa folosesti!