| Violetta69 a întrebat:

Mama mea nu ma lasa sa port pantaloni scurti, fiindca sunt grasuta, scunda si am 16 ani. Ce credeti? M-as face de ras daca as purta sau asa ceva? Chiar nu e ok sa port?

8 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Fa un compromis.Imbraca mai intai pantalonii trei sferturi. apui cei pana la nivelul genunchilui, si vezi cum iti sta.
Nu cred ca te-ai face de ras..Important sa te simti tu bine.

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Eu zic sa-mi trimiti mie niste poze cu tine in pantaloni scurti si iti dau un raspuns dupa aia. JK!

Ma, daca tu te simti bine intr-un sac, atunci imbraca-l! Nu conteaza ce zice mama ta sau lumea, in general.Fa ce consideri tu ca e bine pentru tine! Nu poti trai dupa gura lumii!

| Hace a răspuns:

Nu este nicio rusine sa poti pantaloni scurti (acum depinde cat de scurti sunt). Dar daca pantalonii au o lungime in limita bunului simt si nici celulita nu este in floare, atunci poti purta fara probleme.

| ριтιкaa1998 a răspuns:

Buna!
Daca tu te simti bine in pantaloni scurti, e ok sa-i porti. Pana la urma conteaza ca tu sa te simti bine, nu sa-i impresionezi pe cei din jurul tau.
Have a nice day. kiss

| Violetta69 explică:

Am 1,55 si 60kg

| Violetta69 explică:

Dar nu toti oamenii gandesc asa ca cel mai important e sa ma simt bine, asadar, raspunsurile nu imi sunt folositoare...

| MihaelaTHA a răspuns:

Nu te faci de ras, nu ai de cewinking pana la urma te imbraci cu ce consideri tu mai bine... si nu conteaza ca esti inalta/scunda sau grasuta/slaba happy conteaza sa te simti bine in hainele care le porti, iar gura lumii spune multe tampenii asa ca nu te mai lua dupa oamenii care vorbesc ce nu trebuie... poti face orice, poti arata oricum :* ei tot te critica, asa ca eu zic ca ti-ar sta chiar foarte dragut in pantaloni scurti :* Kisses! :*