| wolder a întrebat:

Matusa mea e stilista si cosmeticiana, iar eu sunt la o scoala unde am profilul de estica acolo fac practica si invat despre infrumusetare.
Ea are tot ce ii trebuie ca sa puna unghii cu gel dar nu are timp si pentru ca eu am timp vrea sa pun eu unghii.
Stau cam de o luna la ea si zice ca ma invata despre salon etc
Si imi reproseaza ca nu ii cer carti despre meseria asta, ca nu ma intereseaza, ca nu ma implic mai mult, ca nu vreau sa invat...
Dar invat destula teorie la scoala si in plus acum am fost in vacanta...
Chiar nu vreau sa pun unghii pentru ca nu am pus niciodata, nu Mi-a pus nimeni niciodata si nu stiu, dar ea are pretentia ca daca ma uit la niste filmulete pe youtube, gata - le pun perfect si chiar nu vreau ca ea sa-mi ceara perfectiunea, sa vrea sa fac modele si eu habar n-am sa fac modele.
In plus eu vreau sa fac un curs special in care sa ma invete, ca ea doar imi arata si-mi cere perfectiunea oh go on
Si azi imi mai zicea ca de ce nu invat limbi straine si ma uit la filme pe calculator, pentru ca nu pot invata limbi straine fiindca am invatat intr-o zi de pe un curs in italiana si pana seara am uitat tot.
Acum daca ma intrebi nu stiu nici macar un cuvant si in felul asta imi pierd timpul degeabathinking
Voi ce ziceti sa fac? ( Am niste nervi din cauza asta...)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| PattyC a răspuns:

Pai daca nu stii sa faci modele de unghi invata si daca nu vrei sa faci modele de unhgi spune-i matusii tale ca nu vrei si invata limba engleza daca vrei sa inveti limbi straine si daca deja o stii zi ca deja stii 2 limbi straine romana si engleza happy

| wolder explică (pentru PattyC):

Limba romana nu este o limba straina este limba materna

| PattyC a răspuns:

Stiu dar am zis si eu asa nu te-ai prins

| wolder explică (pentru PattyC):

Haha ce gluma buna trebuia sa ma prindoh go on
Ai zis si tu `asa` ai aratat ce ai in capu` ala...

| PattyC a răspuns (pentru wolder):

Vai,da arata-ne ce ai si tu in capul ala

| wolder explică (pentru PattyC):

Comentariu stupidoh go on

| PattyC a răspuns (pentru wolder):

Hai ma lasa-ma... in pace

| wolder explică (pentru PattyC):

Jet.

| PattyC a răspuns (pentru wolder):

Hai mai termina odata