| aannoonniimm098 a întrebat:

Merg la sala am 62 de kg si 1 60 as vrea sa ajung la 50 kg dar nu vreau sa ajung sa am muschi in exces si patratele adica vreau un abdomen plat, picoare slabe, si mainii subtire. ce trebuie sa fac la sala atunci? P.S dau funda puppy dog eyes

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Conteaza sa te alimentezi sanatos si corect si intreba pe cei de la sala acolo cam ce ti-ar trebui.
Te pup!

| myself405 a răspuns:

Sfatul meu este sa faci fitness, la sala cel mai bine e sa faci cardio ca sa slabesti, iar pentru abdomen atunci cand mergi la sala foloseste un gel anticelulitic, vei arde grasimile mult mai repede.
Eu personal am folosit gelul anticelulitic de la Perfect body, Oriflame, cel cu dispozitivul de masaj.
Rezultatele nu vor intarzia sa apara.
Succes si spre ca ti-am fost de ajutor.happy