| anonim_4396 a întrebat:

Merge combinatia de crem (rochie) si albastru (pantofi)? Ce fel de machiaj s-ar potrivi cel mai bine?
FUNDA! big grin

Răspuns Câştigător
| DidiChanx3 a răspuns:

Nu esti obligata ca pantafii s afie culoarea rochiei :0 la o rochie crem merg pantofi albi negrii crem-galben, rosu arata foarte bine dar si albastru depinde totusi si de noata ( sa fie albastru nu ceva nuanta de turcoaz ) iar la ochi ceva simplu si deschis gen roz sau maro sau smookey eyes happy

1 răspuns:
| Raul2002boy a răspuns:

Oi fi eu baiat da iti spun ca ar merge bine un galben deoarece daca stai sa te gandesti galbenul merge cu albastrul si cu cremul... funda pls