| anamariap a întrebat:

Buna fetelor,
Ce parere aveti de combinatia: rochie neagra mai simpluta cu pantofi albastru neon inchis cu fundita crem?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu sunt fata dar seamana a ghiveci.Imbraca-te in asa fel ca sa placi baietilor.Mie unul nu imi place.

| Deiiu26 a răspuns:

Oare cum arata pantofii aia albastru neon cu fundita crem? Sau la fundita te-ai referit separat? In fine. Rochia neagra cu pantofii albastru neon ar merge chiar bine dar renunta la fundita crem sau alege una de alta culoare care sa mearga cu tinuta.

| Mangustă a răspuns:

Am cea mai oribila imagine in minte. Care-i faza cu neonul? De ce nu se poate limita aceasta "culoare" la constructori si luminitele de la brad?

| Euletitia a răspuns:

Buna! Nu mi se pare o combinatie inspirata. Alege mai bine pantofi rosii sau mov, fara fundite crem sau alte chestii de genul, Sper ca te-am ajutat!

| ToxyckUuhhh a răspuns:

Dupa mine merge mai ales pantofii

| DanielaCarolina a răspuns:

Nu stiu ce sa zic! Dar eu cred ca nu prea merge! Cu rochia neagra pori sa iti iei niste pantofi tot negri.Cred ca arata mai bine asa! Sper ca te-a ajutat sfatul meu!