| RaduRx a întrebat:

Merge sa port pantaloni de stofa cu conversi? Este vorba de un bal. Eu am mai vazut pe mai multi cu stofa+conversi. In rest sacou, camasa si cravata. Ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| Johndoe2023 a răspuns:

Ar merge un pantalon stofa cu conversi dar in combinatie cu o camasa cu sau fara papion (in nici un caz cravata ) si un sacou sport. daca ai un sacou din acela sport care are si gluga ii dai pe spate. si o coafura buna de asemenea

cum ai descris tu ai aparea ca cineva care sufera de o boala mentala

| RaduRx explică (pentru Johndoe2023):

Bun, mi-a placut raspunsul tau. Am schimbat cravata cu papionul, sacoul era gen casual. M-am simtit bine si a iesit totul ok.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Renunta la cravata si nu iti incheia camasa pana la ultimul nasture