| tahity13 a întrebat:

Mi-am cumparat de curand o pereche de blugi rosii si nu prea stiu cu ce camasa sa ii asortez, ma poate ajuta careva?

Răspuns Câştigător
| KaRy a răspuns:

Ar fi foarte dragut daca ai asorta blugii rosii la o camasa in carouri alb cu rosu, sau ii poti purta cu un tricou cu imprimeu haios cu nuante albastre preferabil.

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cu o cămașă albă/neagră accesorizată cu o centură de culoare roșie și/sau o geantă și cercei roșii.
Baftă!

| Bojthe a răspuns:

Salut:-h uite: http://www.google.ro/......tp?/imgres
funda?

| Tweetymrrr a răspuns:

O cămaşă albă, neagră, mov sau maro.în principiu mai orice culoare în afară de galben, roşu sau verde, iar pe post de curea la blugi poţi pune o eşarfă de culoare cu încălţămintea.
Succes!

| lorenalory a răspuns:

Eu as zice sa-ti iei o camasa alba sau una in carouri in care sa predomine rosu happy

| slipknot a răspuns:

O camasa neagra cu o curea rosie in talie, sau o camasa de culoare albathinking merg si camasile in carouri.