| anonim_4396 a întrebat:

Mi am dat piercing în spranceana astăzi și m-am învinețit. Ce pot face?

7 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Il scoti. Reduci riscul de infectii si alte complicatii.
Insa nu inteleg, de ce va trebuie voua o bucata de metal in piele?(Da, sunt contra acestei "mode")Va ajuta la ceva?
Lumea este nepasatoare, iar cum tie nu iti aduce beneficii, de ce sa o mai faci?

| Lumideea a răspuns (pentru LPCTSTR):

Nu vreau sa îl scot? aștept poate se mai dezumfla vânătaie de la ochii ...folosesc gheata

| LPCTSTR a răspuns (pentru Lumideea):

Ti-ai dat singura raspunsul adecvat cerintei tale.
Pacat ca nu iti poti da singura funda.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Astepti sa treaca? happy

| java12345678901211144133ytrytu78909876545 a răspuns:

Probabil,era un loc sensibil, se poate agrava, ar trebui sa.l renunți sau sa.l muti.

| Lumideea a răspuns:

Suge-owinking

| Biancabubix a răspuns:

Mai bine îl scoți, după o să faci infecție și chiar nu îți dorești asta. și dacă nu îl scoți dă-te cu spirt și crema hidratantă.dar sigur o sa te doară când o să stai pe partea aceea.