| anonim_4396 a întrebat:

Daca mi-am decolorat parul de pe maini,daca il voi epila, va creste firul de par avand culoarea lui naturala?

Răspuns Câştigător
| AndreeaSaZicem a răspuns:

Cu siguranta va creste avand culoarea lui naturala.E la fel ca parul din cap :)) Te decolorezi, te tunzi 0 si apoi iti creste culoarea naturala.Decolorantul nu patrunde prin piele. Daca esti vopsita(sau daca nu esti cu siguranta ai vazut o persoana vopsita)observi cum la radacina ai parul alta culoare dupa ceva timp, deoarece el creste. Uite aici o poza.https://www.google.ro/......ps?/search
Sper ca te-am ajutat!

| AnemonaP a răspuns (pentru AndreeaSaZicem):

La asta m-am gandit si eu, pentru ca s-a decolorat doar pe exterior, nu a avut cum si pe interior la radacina.merci mult!

| AndreeaSaZicem a răspuns (pentru AnemonaP):

Nu ai pentru ce! happy

6 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Normal ca va avea culoare lui naturala. L-ai decolorat pana la o anumita lungime, de acolo in jos nu va fi cu culoarea aceea.

| AnaMica01 a răspuns:

Da...

| AnaMica01 a răspuns:

Da

| NadiaElena18 a răspuns:

Normal că va avea culoarea lui naturală.