| bebytssata a întrebat:

Mi-am facut breton si nu imi place nu ma simt bine in pielea mea...cum as putea sa-l aranjez? ajuta`ti`ma va rog:X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| ankutzukkk a răspuns:

Poti sa il prinzi intr-o parte si poti sa il prinzi pe spate
sau dac vrei meergi la coafor si til face intr-o parte big grintongue

2 răspunsuri:
| Lorenna a răspuns:

Pai eu mi`l dau peste cap si mi`l prind cu o clemutza`...

| bebytssata explică:

eu fac la fel sau intr-o parte mersi de rasp. dar nu stiu altceva nu ar merge ca sa nu se mai vada? pentru ca eu am parul lung pana pana jos de mijloc sh avea inainte cat de cat breton pana la gat nu stiu ce mi-a vnt stiu ca nu trebuie sa`mi para rau ca nu`mi mai creste repede acum nu stiu