| Gaspar_Marcel_1980 a întrebat:

Mi am facut un tatuaj la sprancene, de fapt l am refacut dupa 3 ani. Mi s-a recomandat crema Kanamicina. Mentionez ca ma fac cu crema de 3-4 ori pe zi si apoi prin tamponare o sterg. La o spranceana imi curge sange de cate ori ma tamponez si arata tare rau. Nu ma mananca, nu ma doare. doar ca se vede ca o rana urâtă. Ce mi recomandati? E clar ca nu mai am pigment acolo.

1 răspuns:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Kanamicina, este un antibiotic oftalmologic. Nu o mai sterge dupa ce o aplici. Lasa sa-si faca efectul.