| ANDREI123_1263 a întrebat:

Mi-am luat un cercel de la o bijuterie din kaufland timisoara si vreau sa stiu daca e bine sa il bag acela in ureche e frumos cu piatra 20 lei... am mai avut gaura dar am dop acum trebuie sa bag neaparat de aur/argint?

Răspuns Câştigător
| darkgirl58 a răspuns:

Depinde de sensibilitatea urechi tale eu de ex am avut dala medicinal 1 an si apoi argint e de ajuns sal ti aprox 6 luni pe ala medicinal pana se vindeca deci la tine nu stiu cat de sensibila esti deci mai bine ai incerca argint sau aur

2 răspunsuri:
| Ricaricky a răspuns:

Cel mai bine te duci la medic si sa iti faca din nou gaura la ureche cu aparat special si macar o saptamana sa porti cercel medical dupa aia cred ca poti sa porti de toate, depinde si de sensibilitatea urechii tale ca uneori altii au alergie de la argint iar altii de la aur. sper ca te-am ajutat funda?

| ANDREI123_1263 explică:

Am rezolvat oricum mc