| Lik3BoSS a întrebat:

As vrea sa imi pun cercel zilele astea, dar nu stiu unde mai exact. Se poate la orice bijuterie? Sunt din Timisoara.
Nu imi e frica de durere sau ceva de genul, vreau doar sa stiu daca se poate la orice bijuterie.

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Mai, eu nu sunt din Timisoara, dar daca dai un search pe google gasesti destule.
Smileytattoos Timisoara- Titulescu, 325700 Timișoara, Roman
Max Tattoo- Calea Urseni 19 C, 300430 Timișoara, Romania
Underground Tattoo & Piercing- Piata Libertatii, 1900 Timișoara, Romania
Tattoo crish- 521 Timisoara, 4447 Timișoara, Romania
Tattoo gabink- sat bobda nr 79, 307101 Timișoara, Romania
Si multe altele.

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Cauta la un salon de tatuaje, acolo sigur iti pune.

| Lik3BoSS explică (pentru IsabelaIssa):

Unde gasesc unul in TImisoara? pe ce strada mai exact.

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Lik3BoSS):

Mai, eu nu sunt din Timisoara, dar daca dai un search pe google gasesti destule.
Smileytattoos Timisoara- Titulescu, 325700 Timișoara, Roman
Max Tattoo- Calea Urseni 19 C, 300430 Timișoara, Romania
Underground Tattoo & Piercing- Piata Libertatii, 1900 Timișoara, Romania
Tattoo crish- 521 Timisoara, 4447 Timișoara, Romania
Tattoo gabink- sat bobda nr 79, 307101 Timișoara, Romania
Si multe altele.

| Lik3BoSS explică:

Vreau sa imi pun in ureche laughing Eu ma refeream, unde as putea sa dau gaura.
Si sunt baiat.

| Blue_Nicoleta_1989 a răspuns:

Daca esti baiat, ti-as sugera undeva langa buza. Este locul meu preferat :3
Daca esti fata, in ureche sau buric happy Funda?