| lyTTTT a întrebat:

Mi-am stricat tenul de la fondul de ten, iar acum am cosuri si puncte negre. Ce as putea folosi pentru a scapa de cosuri si ca sa nu mai folosesc fond de ten? :d voi ce folositi?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ramo137 a răspuns:

Eu nu am folosit niciodata fond de ten dar am multe puncte negre sad

| DeeaAngel27 a răspuns:

Daca le acoperi cu fond de ten, sa nu te astepti sa scapi de ele. incearca ceva batoane corectoare sau poti incerca sa iti faci un tratament la fata. este si mai sigur iar cine ti'l face sigur stie ce are de facut + ca nu este costisitor

| AndraMex3 a răspuns:

Te duci la farmacie si ceri zynerit este o crema care te scapa de cosuri!

| dominoo a răspuns:

La fel am asa problema. dar folosec cit mai des scrabul pentru fata... zi de zi ma shterg cu tonic chiar daca nu sunt machiataa si cite putin imi trec punctele negree