| idontgiveafuck2344 a întrebat:

Neata,TPU.Ce top(colorat) credeti ca merge cu o pereche de pantaloni albi, cu un sacou negru si cu niste pantofi cu toc megri?
Helllp!

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Orice culoare, cu conditia sa fie o culoare vie, nu stearsa.
Poate fi rosu, oranj, albastru. Evita nuantele inchise.
Petrecere frumoasa!

| cristinna23 a răspuns:

Negru si alb se asorteaza cu orice culoare, iti recomand un top rosu.

| LoveTheMusic a răspuns (pentru cristinna23):

Ai dreptate, roşu s-ar potrivi perfect!

| AnaSuricata a răspuns:

Orice nuante deschise, dar nu inchise ca si sacoul este inchis.

| amethystmoon a răspuns:

Ce zici de rosu? Sau o culoare neon, gen verde sau roz... Distractie placuta si Happy New year!

| LoveTheMusic a răspuns:

Alb şi negru merg cu orice culoare!