| xXx_6498 a întrebat:

Nesomnul poate provoca caderea parului, si stresul etc?(caderi foarte mari ma refer, mai ales la spalat, am auzit de pastilele revaliv, sunt bune pentru problema mea?)

3 răspunsuri:
| ruxi a răspuns:

Doar dk esti ff stresat iti cade parul:-s
incearca sa te speli cu sapun de caca:-&, miroase ingrozitorr:-l da e bunwinking am incercatwinking

| ruxi a răspuns:

Si dk nu dormi sa iei capsule de sunatoare de la plafar sau ceai de levantica

| monique a răspuns:

Da, ele sunt din cele mai frecvente cauze. Iar ca sa iti revi trebuie sa dormi sanatos si sa nu te mai stresezi, altfel nici o pastila sau tratament nu o sa te ajute. Pastiele stimuleaza cresterea, la fel si alte masti si tratamente naturiste, dar daca nu inlaturi cauza, toate vor fi degeaba.