| nyoentox2002 a întrebat:

Niste frizuri pentru parul meu
https://instagram.com/......0091603925

Ăsta sunt eu!
Nu mă interesează fade că m-am plictisit, caut o frizura sa fie cu parul mare(nu lung) cum au persoanele din anime dar pe stilul părului meu!

Parul meu este așa creț? sau este mai mult ondulat?

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Personajele din anime au parul in moduri foarte dubioase tocmai ca sa iasa in evidenta.Plus, mai si sfideaza legile fizicii si ale logicii.laughing Daca te apuci sa citesti putin despre asta, vei vedea cum creatorii aleg mereu ca personajul principal sa aiba cateva fire rebele si neaparat o culoare stridenta a parului (de multe ori blond), ca sa fie mai usor de remarcat/asociat printre celelalte.

| nyoentox2002 explică (pentru dullcat):

Sasuke de exemplu are parul fain

| Mememaker a răspuns:

Wolf cut