| CookieMtfk a întrebat:

Niste sfaturi cum sa imi creasca parul mai repede? Am parul cret, uneori ondulat. va rog sa nu imi da-ti link-uri, si spuneti-mi ceva ce ati incercat happy Funda

Răspuns Câştigător
| idontgiveafuck2344 a răspuns:

Buna,pai te poti da cu un spray tonifiant cu ardei iute, gasesti pe la magazinele naturiste, nici macar nu o sa iti mai cada parul si il protejeaza de placa.Si daca nu gasesti spray-ul ala, poti sa oferi parului tau o masca naturala...de ex:ou, ulei de masline, lamaie etc.
Aa era sa uit spray-ul ala de par de par costa in jur de 13 lei.
Funda?

7 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Hey!
Tunde-te la varfuri in fiecare m
luna si aplica o masca din galbenus de oua si ulei de ricin!
Sper ca te-am ajutat! :*

| genTlemeNNN a răspuns:

Taieti foarte putin din varfuri odata la 2 luni.Eu sunt baiat si am avut parul lung(rocker) si eu asa faceam

| genTlemeNNN a răspuns:

Taie-ti foarte putin din varfuri odata la 2 luni.Eu sunt baiat si am avut parul lung(rocker) si eu asa faceam

| AnaSuricata a răspuns:

Sa iti tunzi varfurile tocite cat mai des...ele opresc cresterea parului regulata.

| krs20kriss a răspuns:

Buna! iti poti da odata la 3 zile cu ulei de masline a radacina asta am facut si eu si mi-a crescut parul foarte repede.
Dupa ce il masezi usor clatesti repedee si repeti asta timp de 1 luna aproape 2 ai sa vezi ca va da rezultate :* baftaa

| cristina123c a răspuns:

Pai eu dupa ce imi spal parul mil clatesc cu apa cu sare,,, te vei scarpina de la inceput dar te vei deprinde cu timpu si ajuta .....eu am folosit ulei de ricin si nu m-a ajutat deloc,,,, dupa prima sapt vei vedea rezultatul,,, succes happy

| Girip_Gabriela_1999 a răspuns:

Poti incerca cu ulei de ricin sau sa-ti cumperi o masca de la farmacie..ar fi util si chestia asta-In fiecare zi maseaza-ti scalpul macar 4-5 minute pentru a imbunatati circulatia