| nyoentox2002 a întrebat:

Nu inteleg o chestie!
Fetelor de vă plac baietii creti? Ce vedeti special la ei?
Eu acum 6 luni aveam părul drept dat peste cap si părul gras, putin ondulat si incercam sa il indrept cu placa de păr sau cu feonul și peria!
Si cum m-am facut eu creț!
Gen am inceput să ascult Ares de prin Martie-Aprilie(il stiam de mai demult ascultam doar piese in colaborare cu el), am vazut că are parul cret si am decis să mi-l fac și eu.Mereu observam ca după baie se ondula si am incercat să îl încrețesc,am incercat să il dau în față și am reușit să imi schimb look-ul!
Inainte fetele nu mi-au dat niciodata mie mesaj,acum au inceput să imi dea cateva,spuneau multe ca vai ce dragut esti ca e frumos părul tau! Deci inseamnă că nu aș fi nimic fără părul meu,așa am observat!

Avantajul la păr creț este că nu trebuie sa te chinui să îl aranjezi adică să folosești pieptene,feon sau placă,pur și simplu cand ma scol dimineață imi ud părul, dau cu mana prin el și imi scutur capul!
Si cum ii zic la frizer?
Să mă iei tuns pierdut prin părți și atât ca nu imi pasă, de sus nu vreau să iau nimic si ii zic ca eu am modul meu de a da si a-mi aranja parul?
Frizerul de data trecută mi-a luat o gramada de par și am disperat! Mi-a luat 2 cm!
Parul cred ca o sa il mai scurtez după un timp!

Instagram cine vrea sa vada cum arat: :https://www.instagram.com/nyoentox2002/

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dă un alt aspect feței, am văzut fete chiar urâțele la față dar având păru creț păreau mult mai atrăgătoare, ieșeau mai mult în evidență. Cu păru drept mi se păreau urâte rău laughing

| CodrutElian1990 a răspuns:

Eu nu am vazut niciodata baieti creti. Cum arata? Am vazut doar baieti cu parul cret.

| nyoentox2002 explică (pentru CodrutElian1990):

Eu sunt crețlaughing

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Trimite-mi o poza sa vad cum arata baietii creti."))

| Michaeel a răspuns:

Asta ma intreb si eu.Ce o vedea oare la parul cret? Ma gandesc ca le place doar pentru ca vedetele din strainatate sau influenceri de pe tiktok au inceput sa isi faca parul cret si a devenit un ''trend''.Sau pentru ca mai rar vezi baieti cu parul cret.

| nyoentox2002 explică (pentru Michaeel):

Pai depinde ca sunt mai multe tipuri!
Decu de pe tiktok il are creț
Cauta pe insta Iamares, el e in Artist!
Sau Mandraoff tot pe insta